6,4 KM Heren

Startnr. eindstand Naam Woonplaats M/V leeftijd Tijd
87 1 Finn van Pijkeren Middelstum M 20 0:21:48
94 2 Marco Kingma Sneek M 34 0:23:46
17 3 Jelle Jacob Postma Zeist M 30 0:26:00
27 4 Nico Timmermans Foudgum M 41 0:26:33
106 5 Jacob Eelkema Oosternijkerk M 42 0:27:48
86 6 Johan Bandsma Lollum M 38 0:28:07
30 7 Gerben de Vries Kollum M 22 0:28:10
8 8 Marten Hellinga Burgum M 45 0:28:14
116 9 Yappie Sonnema Dokkum M 52 0:28:44
119 10 Lammert vd Ploeg De Westereen M 54 0:28:45
1 11 Mathijs Alkema Dokkum M 56 0:29:00
107 12 Andries Damstra Raard M 56 0:29:08
108 13 Kevin Damstra Dokkum M 28 0:29:09
15 14 Jan Tobias Leeuw Leeuwarden M 40 0:29:41
20 15 Halbe Rinsma Buitenpost M 56 0:29:49
4 16 Wichard Cuperus Surhuisterveen M 42 0:29:52
23 17 Johannes Scherjon Kollum M 41 0:29:52
110 18 René Swart Leeuwarden M 52 0:29:54
104 19 Wytse Hogewerf Groningen M 37 0:30:19
125 20 Anai Hveman Ulrum M 16 0:30:41
103 21 Henk Baas   M 55 0:31:25
5 22 Gerard Dam Dokkum M 51 0:31:31
126 23 Wilco Bruining Kollum M 43 0:31:36
25 24 Harm Jan Sloothaak Kollum M 29 0:32:27
105 25 Sietse Hogewerf Haren M 30 0:32:47
14 26 Jaco Kingma Hoornsterzwaag M 42 0:33:03
6 27 Dennis Gaasendam Kollum M 27 0:33:28
97 28 Simon Santema De Westereen M 49 0:33:41
128 29 Thomas Kuiken Kollum M 15 0:34:09
22 30 Andries Schaafsma Twijzelerheide M 59 0:34:16
113 31 Ruurd Veenstra Twijzelerheide M   0:34:17
102 32 Roelof Elzinga Dokkum M 64 0:34:20
10 33 Dedde de jong Dokkum M 58 0:34:31
96 34 Hendrik Vonk Burgum M 51 0:34:35
100 35 Sierd Santema De Westereen  M 63 0:35:02
127 36 Klaas Kuiken Kollum M 52 0:35:27
16 37 Sander Meindertsma Kollum M 43 0:35:29
122 38 Siebren Boerma Burgum M 68 0:35:30
29 39 Bokke s Visser Oudwoude M 51 0:36:18
7 40 Mark Grasmeijer Kampen M 25 0:36:52
24 41 Bote Schoorstra Ternaard M 44 0:36:53
9 42 Tjipke Hoekstra Burum M 21 0:37:22
28 43 Edwin Venema Kollum M 26 0:37:22
89 44 Sybe van der Ploeg Twijzelerheide M 43 0:38:05
109 45 René Smids Kollum M 48 0:38:22
12 46 Johan Kardol Dokkum M 41 0:38:36
31 47 Rimmer de Vries Ternaard M 45 0:38:57
115 48 Martijn Dijkstra  Dokkum M 44 0:39:13
121 49 Bert Santema De Westereen M 61 0:39:14
98 50 Jan Boom  Dokkum M 55 0:40:06
99 51 Leonardo van der Kramer De Westereen M 38 0:40:07
120 52 Theo Santema Reitsum M 56 0:40:09
3 53 John Breider Kollum M 55 0:40:17
82 54 Bert Nieuwenhuis Kollum  60 0:40:55
32 55 Chris Vruggink Buitenpost M 47 0:41:09
2 56 Dean Baten Niezijl M 32 0:41:21
26 57 Machiel Smit Grijpskerk M 37 0:41:21
307 58 Bonne de Haan Twijzelerheide M 66 0:43:44
18 59 Sipko Postma Buitenpost M 52 0:49:01
130 60 Simon Waalkens Kollum M 41 1:17:04

6,4 KM Dames

Startnr. einmdstand Naam Woonplaats M/V leeftijd Tijd
74 1 Trudy Veenstra Boelenslaan V 30 0:27:00
69 2 Ytjanda Sloot Stiens V 23 0:27:15
56 3 Jantina Kooistra Ee V 29 0:29:06
59 4 Elies Leeuw Leeuwarden V 36 0:29:54
58 5 Nicole van Krimpen Kootstertille V 31 0:30:57
51 6 Iris Huizenga Kollum V 15 0:31:17
68 7 Engelien Scherjon-Klaver Kollum V 33 0:33:18
52 8 Jantina Jager Dokkum V 42 0:33:30
123 9 Roos Boerma Burgum V 62 0:34:06
124 10 Ellen Haveman Ulrum V 40 0:34:17
101 11 Tsjetty Visser Burgum V 24 0:34:18
118 12 Anette Klaver Dokkum V 52 0:35:07
93 13 Jellina Detmar Kollum V 36 0:35:32
117 14 Sandra Klaver  Kollum V 46 0:35:35
333 15 Femke de Groot-Raaijmakers Waaxens  V 45 0:35:35
60 16 Vera Maters Niekerk de Marne V 30 0:35:57
67 17 Sietske Rispens Metslawier V 31 0:36:08
88 18 Willie van der ploeg Gytsjerk V 39 0:36:17
53 19 Johantine de jong Metslawier V 32 0:36:23
55 20 Nynke Kingma Hoornsterzwaag V 35 0:37:29
54 21 Margriet Kingma Hoornsterzwaag V 44 0:38:15
83 22 Berry Nieuwenhuis Triemer V 31 0:38:48
111 23 Nynke Hamstra Kollum V 36 0:38:53
112 24 Atje Jacobs Kollum V 31 0:38:54
41 25 Renneke van Dellen Kollum V 40 0:38:58
114 26 Anke Sonnema-Haaima Dokkum V 37 0:39:13
79 27 Attie Van der Woude Raard V 55 0:39:50
66 28 Karin Rinsma Leeuwarden V 27 0:39:53
61 29 Thea Noord Drachten V 50 0:41:09
71 30 Leontien Tanja Kollum V 45 0:41:19
39 31 Willy Borgers Kollumerpomp V 51 0:42:04
37 32 Joke Bleijerveld Kollum V 51 0:42:06
47 33 Dineke Haarsma Kollum V 41 0:42:20
84 34  Tiny Wouda Kollum V 60 0:42:29
85 35 Rennie Dijkstra Twijzelerheide V 55 0:42:29
42 36 Bianca Dijkstra Stroobos V 48 0:42:31
34 37 Tineke Babois Kollum V 24 0:43:33
77 38 Gerda van Wieren De Falom V 49 0:43:33
44 39 Gea Douma Kollum V 34 0:43:41
48 40 Nelleke Haarsma Kollum V 39 0:43:50
38 41 Wietske de Boer Kollum V 66 0:44:16
81 42 Corrie Zwart Ulrum V 67 0:44:26
40 43 Gerrie Dam Dokkum V 50 0:44:39
43 44 Janny Dijkstra Kollum V 35 0:44:42
80 45 Tineke Zuidema Kollum V 54 0:44:56
64 46 Maaike Postma Kollumerpomp V 36 0:45:14
95 47 Tamara de Boer Burum V 45 0:45:15
65 48 Hanneke van der Pütten Leeuwarden V 39 0:45:25
46 49 Wilma Grijpma Kollum V 39 0:45:26
90 50 Jacquelien Agema Poortinga Kollum  V 38 0:45:32
91 51 Ellen vd Meer  Kollum V 37 0:45:41
92 52 Sijtse Broersma Kollum V 29 0:45:41
49 53 Lineke Ham Warffum V 57 0:46:10
76 54 Janneke de Weert Uithuizen V 69 0:46:10
78 55 Lorencia Wijma Groningen V 22 0:46:22
35 56 Marian Baten-Dijkstra Niezijl V 35 0:46:51
70 57 Gerlieke Smit-Dijkstra Grijpskerk V 35 0:46:51
73 58 Lucy veenstra Tolbert V 49 0:47:08
63 59 Judith Postma Buitenpost V 50 0:47:20
36 60 Hennie Blaauw Hoogersmilde V 54 0:47:32
75 61 Lucie de vries Burum V 63 0:49:00
129 62 Debbie Land Kollum V 37 1:17:04
45 63 Evert Frankes Kollum V 63  

13,8 KM Heren

Startnr. eindstant Naam Woonplaats M/V leeftijd Tijd
351 1 Folkert Visser Burgum M 26 0:53:10
318 2 Douwe Schaafsma Damwald M 38 0:53:31
316 3 Rob Pestman Dokkum M 43 0:57:34
325 4 Johan Wijma Groningen M 49 0:58:01
302 5 Cor Bosgraaf Walterswald M 47 0:58:08
303 6 Sander Braaksma Dokkum M 32 1:00:55
312 7 Oane Koree Anjum M 39 1:01:03
308 8 Luc Heins Twijzel M 19 1:01:30
311 9 Hendrik Kamstra Zwagerbosch M 40 1:01:30
357 10 Jan Loonstra Dokkum M 51 1:02:25
352 11 Sid Overdijk Buitenpost M 51 1:02:43
317 12 Peter Pettinga Groningen M 47 1:04:31
306 13 Niels Fennema Kollum M 19 1:04:50
304 14 Henk Buwalda Burgum M 48 1:05:24
322 15 Pieter Visser Dokkum M 47 1:05:24
314 16 Aebe Meindertsma Niawier M 32 1:05:55
313 17 Gijs meijer Kollum M 26 1:06:39
301 18 Willem Biemolt Utrecht M 45 1:06:47
360 19 Herre van Dekken Kollum M 20 1:07:23
356 20 Harm Swart Dokkum M 41 1:07:50
344 21 Jan Niestijl Groningen  M 59 1:08:03
355 22 Wouter Hoogland Dokkum M 57 1:08:24
309 23 Ruurd van der Hoek Grijpskerk M 34 1:10:33
353 24 Henk Bos Oudwoude M 64 1:12:49
349 25 Henk Jan Holwerda Anjum M 51 1:13:32
315 26 Arie Namminga Kollum M 47 1:14:00
345 27 Piet Streefkerk Boelenslaan M 64 1:14:24
310 28 Arie Jan de Jong Rottum Gn M 56 1:14:45
321 29 Jan siebe veenstra Tolbert M 57 1:15:39
348 30 Wieger van Keulen Leeuwarden M 62 1:16:55
347 31 Johan Beintema Leeuwarden M 62 1:16:56
323 32 Dirk de Weert Uithuizen M 70 1:18:24
326 33 Erwin Ytsma Dokkum M 47 1:20:00
350 34 Johan van der Leij St-Annaparochie M 57 1:24:27
320 35 Vincent Smit Kollum M 38 1:30:37
19 36 David Rensen Kollum M 39 1:30:40
343 37 Folkert De Vies Kollum M 62 1:33:42
305 38 Eduard Faas Burgum M 56 1:33:51
319 39 Klaas Smit Oudeschip M 71 1:36:41

13,8 KM Dames

Startnr. eindstand Naam Woonplaats M/V beboortedatum leeftijd Tijd
328 1 Rianne Harmsen de Boer Drachten V 12-08-1991 30 0:59:31
337 2 Ilona Meijer Groningen V 04-02-1983 39 1:04:30
332 3 Sonja Grit Jannum V 18-06-1974 47 1:06:48
354 4 Mirjam Vrieling Oudwoude V   40 1:07:51
341 5 Aaltsje Swart Feanwalden V 20-07-1994 27 1:07:57
72 6 Marijke Veenema Sneek V 15-06-1970 51 1:10:42
336 7 Ramona van Krimpen Kollum V 15-06-2001 20 1:11:31
340 8 Marike Schokker Oudwoude V 19-02-1981 41 1:14:24
329 9 Nicole Boschman Rottum Gn V 21-04-1969 53 1:25:56
358 10 Minke Kooistra Dokkum V   60 1:28:13
359 11 Seke Kooistra Hurdegaryp V   65 1:28:13
327 12 Renske Arends Kollum V 05-01-1983 39 1:30:32
338 13 Jantina Prins Kollum V 18-06-1981 40 1:30:32
335 14 Heinrie Kempenaar Burgum V 28-07-1968 53 1:33:20
339 15 Maartje van Ravenhorst Kollum V 28-02-1983 39 1:33:37
331 16 Hiske Gorter Buitenpost V 20-08-1990 31 1:33:40
342 17 Grietje de Vries Noardburgum V 04-03-1974 48 1:34:21
62 18 Josephine Oosterbaan Kollum V 19-08-1987 34 1:36:30
334 19 Tineke Hemmes Uithuizen V 20-07-1959 62 1:36:43