Uitslagen 13,8 km 2018

 

Startnr. Voornaam Achternaam Woonplaats M/V Leeftijd Tijd
419 Hagos Berhane Burgum M 28 0:49:40
404 Foppe van der Heide Drachten M 46 0:51:44
326 Willem de Haan Garyp M 42 0:53:00
403 Jan van der Meulen Rinsumageest M 49 0:55:48
318 Hinke Schokker Eastermar V 34 0:56:14
439 Ate Bijlsma Garyp M 42 0:57:26
358 Johannes van der Ploeg Augsbuurt M 21 0:57:27
418 Bareld Kootstra Garyp M 50 0:58:10
401 Menno Cramer Leeuwarden M 51 0:58:36
114 Rob Pestman Dokkum m 39 0:58:42
413 Andries Damstra Raard M 52 0:58:59
422 Peter van der Ploeg Damwald M 48 0:59:10
327 Hans van der Wal Groningen M 23 0:59:41
336 Auke Postma Damwald M 65 0:59:42
429 Jan van der Veen Hardegarijp M 45 1:00:10
300 Johan Wijma Groningen M 45 1:00:54
415 Joop van Ginkel Broeksterwoude M 45 1:01:58
433 Oane Koree Anjum M 35 1:02:08
346 René Swart Leeuwarden M 48 1:02:12
345 Willem Biemolt Utrecht M 47 1:04:25
310 Alle de boer Kollumerzwaag M 61 1:05:16
417 Klaas Sietse van der Wal Buitenpost M 39 1:05:30
375 Henk  Depenbroek Zuidhorn M 43 1:05:35
402 Edwin van der Veen St Annaparochie M 45 1:05:41
305 Gerard Dam Dokkum M 47 1:06:34
389 Wytse Hogewerf Groningen M 33 1:07:19
411 Dowan van Hijum Kollum M 44 1:07:40
377 Sonja Grit Jannum V 43 1:07:45
409 Jaap Baalbergen Dokkum M 59 1:08:14
427 Piet van der Steeg Leeuwarden M 47 1:08:32
385 Dennis Dijk Hardegarijp M 36 1:08:49
338 Gerard Bekkering Uithuizen M 52 1:09:10
317 Duco Zijlstra Lekkum M 60 1:09:15
435 Mark Wijnsma Ee M 43 1:09:26
339 Wouter Hoogland Dokkum M 53 1:09:27
341 Peter Visser Leeuwarden M 56 1:09:42
348 Amir Amini Leeuwarden M 51 1:09:42
340 Marike Schokker Oudwoude V 37 1:09:47
382 Thea van der Meulen Sneek V 44 1:10:34
430 Johan van Noordenberg Jubbega M 68 1:10:40
319 Harm Swart Dokkum M 37 1:10:57
320 Jan Loonstra Dokkum M 47 1:10:57
414 Klaas van der Zee Dokkum M 60 1:11:09
364 Peter Hoekstra Leeuwarden M 51 1:11:28
312 Marinus de Haan Hurdegaryp M 40 1:11:51
392 Geert de Haan Buitenpost M 45 1:12:08
376 Fedde  Beijert Ureterp M 47 1:12:10
337 Berber Bergsma Lemmer V 28 1:12:12
333 Arie Namminga Kollum M 43 1:12:15
301 Gerrit van den Poll Kollum M 47 1:12:22
357 Tjeerd Hiemstra Kollum M 44 1:12:52
328 Ulbe Keegstra Dokkum M 60 1:13:01
395 Simon Baron Drachten M 39 1:13:23
410 Marten de Vries Buitenpost M 61 1:14:07
311 Jeltje Bouma-Visser Walterswald V 44 1:14:08
436 Albert Kingma Wetsens M 49 1:14:08
369 Karen  van Nugteren Groningen V 24 1:14:16
426 Jan Boon Dokkum M 51 1:14:23
360 Nynke van der Wal Groningen V 25 1:14:44
428 Jacob de Boer Leeuwarden M 45 1:14:54
423 Durk Gros Damwald M 59 1:15:17
353 Ate Janson Leeuwarden M 51 1:15:24
325 Mark Grasmeijer Groningen M 21 1:15:26
421 Saskia Jutte Dokkum V 33 1:15:26
400 Hendrik Jan de Vries Drachten M 44 1:15:32
362 Elies Leeuw Leeuwarden V 32 1:15:44
314 Rik Schoonhoven Buitenpost M 37 1:15:51
355 Rob vd Linden Leeuwarden M 45 1:15:51
431 Pieter van Dijk Oudeschoot M 61 1:16:12
316 Hilda de Vries Drogeham V 52 1:16:58
434 Klaske de Haan Ee V 38 1:17:02
420 Marijke van der Veen Dokkum V 31 1:17:15
356 Cobie Heida Leeuwarden V 56 1:17:44
302 Dennis Gaasendam Kollum M 23 1:18:07
371 Egbert  Geertsma Groningen M 57 1:18:19
405 Theunis Haaima Metslawier M 65 1:19:02
406 Martijn Dijkstra Dokkum M 40 1:19:02
407 Anke Sonnema Haaima Dokkum V 33 1:19:02
308 Bauke Schat Kollum M 48 1:19:24
416 Fedel van As Dokkum M 56 1:19:39
321 Lenny Loonstra Dokkum V 44 1:20:08
370 Femke  de Groot – Raaijmaker Waaxens V 41 1:20:08
373 Jan  Wouda Kollum M 57 1:20:08
374 Tini  Wouda Kollum V 56 1:20:08
334 Jaap Sije Bosgraaf Kollumerzwaag M 53 1:20:15
322 AJ Plantinga Kollum M 32 1:21:01
438 Jan Hindrik Wijma Veenwouden M 34 1:21:10
347 Marten Hooijenga Leeuwarden M 59 1:22:08
352 Gerco Koopman Grou M 51 1:22:10
412 Jan Rietberg Sibrandahus M 68 1:22:31
378 Jaap Weterings Uterwei 20 9284 XL M 15 1:23:11
365 Wout Marinus Surhuisterveen M 32 1:24:10
432 Marieke Veenstra Oudwoude V 28 1:24:10
315 Amaranth van de Vijver Groningen V 24 1:24:26
366 Bonne de Haan Twijzelerheide M 62 1:24:44
344 Jacqueline Visser Leeuwarden V 50 1:26:24
331 Joke Bleijerveld Dokkum V 47 1:26:25
424 Minke Kooistra Dokkum V 56 1:26:58
425 Seke Kooistra Hardegarijp V 61 1:26:58
361 Heilien Boersma-Marinus Kollum V 29 1:27:07
437 Silke Visser Hardegarijp V 35 1:27:08
398 Harry Snippe Drachten M 54 1:28:15
309 Marije Bijma Surhuizum V 29 1:29:50
304 Wim Manshande Harlingen M 59
324 Marten-Jan Ernst Damwald M 38
335 Lammert van der Meij Leeuwarden M 51
408 Sytse Viaawe Anjum M 55

Leave Comment

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *